Объркала, не объркала толкоз. Три години.
То и аз от три деня съм се омотала к'во да ви пусна. Айде холам един блог и хепи бъдей. Ще си отбием номера, няма как.
Той блога е като една спирка. Въртя се, въртя и туп тука. И име си има. Аз съм му автобусчетооо.
Щях да река и китара. Щото като стана сутрин не знам коя струна ще ви опъна. Е боли понякога. Но си прилича на едно пищящо пиано. Плъзгам се от единия край, до другия.
А какъв и е цветът. Само вижте, ха ха ха.
Брех и на година.
Детето нищо не подмина.
Кърти стихчета юнашки.
Като селски, стари прашки.
Мисли турга и нарежда.
Пред пембяното глава не свежда.
Кичи се не за двамина.
Кат помашки булки за година.
Ето вече е на две.
Не се смята за дете.
Веч надига си главата.
Като мишка под кревата.
Рита, скача и се пери.
От кумара някой ще трепери.
Със сърцето в ръката.
Си обърква тя главата.
Днес е вече тя на три.
С голи дръжки на бодли.
С малко нежност между тях.
Открива мисли и за смях.
Разголва стари жълти рани.
И все се кани, все се кани.
Да срича и да обича.
Не знае до кога ще тича.
Не знае и дали ще спре.
Но все наднича онова дете.
Кърти драсканици пресни.
За вас, гостите чудесни!
То и аз от три деня съм се омотала к'во да ви пусна. Айде холам един блог и хепи бъдей. Ще си отбием номера, няма как.
Той блога е като една спирка. Въртя се, въртя и туп тука. И име си има. Аз съм му автобусчетооо.
Щях да река и китара. Щото като стана сутрин не знам коя струна ще ви опъна. Е боли понякога. Но си прилича на едно пищящо пиано. Плъзгам се от единия край, до другия.
А какъв и е цветът. Само вижте, ха ха ха.
Детето нищо не подмина.
Кърти стихчета юнашки.
Като селски, стари прашки.
Мисли турга и нарежда.
Пред пембяното глава не свежда.
Кичи се не за двамина.
Кат помашки булки за година.
Не се смята за дете.
Веч надига си главата.
Като мишка под кревата.
Рита, скача и се пери.
От кумара някой ще трепери.
Със сърцето в ръката.
Си обърква тя главата.
Днес е вече тя на три.
С голи дръжки на бодли.
С малко нежност между тях.
Открива мисли и за смях.
Разголва стари жълти рани.
И все се кани, все се кани.
Да срича и да обича.
Не знае до кога ще тича.
Не знае и дали ще спре.
Но все наднича онова дете.
Кърти драсканици пресни.
За вас, гостите чудесни!



:) Честито!
ОтговорИзтриванеЧестита годишнина на блога, Руми!
ОтговорИзтриванеЧестита ти годишнина на блога,Руми!Шаржовете със стихчетата са станали супер!Хъм,задобряваш все повече и повече!:)))
ОтговорИзтриванеЧестито и от мен :))
ОтговорИзтриванеМного оригинално представяне на годишнината! :))
Все такава да си :)
Честито празниче, Руми! :)
ОтговорИзтриванеЧестити ти три годинки, Руми!:) Още толкоз по сто, пу, здрава да си:)
ОтговорИзтриванеЧестито :)
ОтговорИзтриванеЧъРаДъра, продължавай с дърабъра!;)))
ОтговорИзтриванеЧъРаДъра, продължавай с дърабъра!;)))
ОтговорИзтриванеБлагодарим! Благодарим! :)
ОтговорИзтриванеЧестито:)Здраве и вдъхновение!
ОтговорИзтриванеЧестито :)))
ОтговорИзтриванеБлагодаря!
ОтговорИзтриванеЧестита годишнина, Рум:)
ОтговорИзтриванеЧестито, Руми! :)
ОтговорИзтриванеБлагодаря!
ОтговорИзтриванеЧестито, Руми :) !!!!
ОтговорИзтриванеЕво мог сведочанства..
ОтговорИзтриванеМислила сам да је за мене готово када ме је дечко оставио. Дала сам све што сам имала да веза функционише, али све је било неуспех. 4 месеца након што ме је партнер оставио због друге жене, видела сам господина Огунделеа да ме је контактирао на мрежи и он ми је помогао да вратим свог дечка за 24 сата. Сада смо потпуно у браку и трудна сам 2 месеца. Обећала сам господину Огунделеу да ћу свима рећи о њему ако успе, зато делим своје сведочанство. Веома сам срећна што живим срећан живот са својом љубављу. Он је то урадио за мене и 100% сам сигурна да ће урадити и за вас. Ја сам живи пример. Можете контактирати најбољег човека кога сам видела, господина Огунделеа: WhatsApp, Viber и Telegram: +27638836445. Имејл: ogundeletempleofsolution@gmail.com. Помозите ми, такође му се захвалим.
Хвала вам још једном, господине.